×
Kategorie
  • Hit cenowy
Zestaw TengTools TCMM491N, składa się z wózka warsztatowego TCW807N, który został zaprojektowany i wykonany z myślą o zachowaniu jak najwyższych standardów wyposażony w 491 narzędzia, co czyni go jeszcze bardziej wyjątkowym, gdyż zaraz po zakupie jest w pełni gotowy do użycia.
  • Hit cenowy
Zestaw TengTools TCMM546N, składa się z wózka warsztatowego TCW808N, który został zaprojektowany i wykonany z myślą o zachowaniu jak najwyższych standardów wyposażony w 546 narzędzia, co czyni go jeszcze bardziej wyjątkowym, gdyż zaraz po zakupie jest w pełni gotowy do użycia.

Skrzynki i wózki narzędziowe

W sklepie eteng.pl znajdziesz bogatą ofertę profesjonalnych produktów z działu Skrzynki i wózki narzędziowe. Już teraz pomyśl o profesjonalnym sprzęcie do Twojego warsztatu. Wybierz spośród wielu kategorii: Wózki narzędziowe Teng Tools, Zasobniki do wózków narzędziowych, Wózki narzędziowe z wyposażeniem Teng Tools, Moduły wstawiane, Akcesoria do wózków i skrzynek, Zestawy narzędzi Teng Tools, Skrzynki narzędziowe Teng Tools, Wyposażenie do wózków narzędziowych, Zestawy ścienne, Walizki narzędziowe Teng Tools, Stoły i szafki warsztatowe, Produkty marki TengTools objęte są dożywotnią gwarancją producenta. Poznaj niezawodne narzędzia i ciesz się wysoką jakością.