×
Kategorie
Kategorie

Produkty marki Teng Tools

  • Hit cenowy
Zestaw TengTools TCMM491N, składa się z wózka warsztatowego TCW807N, który został zaprojektowany i wykonany z myślą o zachowaniu jak najwyższych standardów wyposażony w 491 narzędzia, co czyni go jeszcze bardziej wyjątkowym, gdyż zaraz po zakupie jest w pełni gotowy do użycia.
  • Hit cenowy
Zestaw TengTools TCMM546N, składa się z wózka warsztatowego TCW808N, który został zaprojektowany i wykonany z myślą o zachowaniu jak najwyższych standardów wyposażony w 546 narzędzia, co czyni go jeszcze bardziej wyjątkowym, gdyż zaraz po zakupie jest w pełni gotowy do użycia.
  • Hit cenowy
Zestaw TengTools TCMM277SV, składa się z wózka warsztatowego TCW807SV, który został zaprojektowany i wykonany z myślą o zachowaniu jak najwyższych standardów wyposażony w 277 narzędzia, co czyni go jeszcze bardziej wyjątkowym, gdyż zaraz po zakupie jest w pełni gotowy do użycia.

W sklepie eteng.pl znajdziesz bogatą ofertę profesjonalnych produktów z działu . Już teraz pomyśl o profesjonalnym sprzęcie do Twojego warsztatu. Produkty marki TengTools objęte są dożywotnią gwarancją producenta. Poznaj niezawodne narzędzia i ciesz się wysoką jakością.